Ó jé, tak mám první padlou bojovnici. Držela se statečně a dlouho, osudnou se jí zřejmě stala její pozice (na kraji). Ale vhledem k tomu, že zůstala ležet polomrtvá na bojišti, nešlo zřejmě o cílený zásah, spíš o nehodu. Vzhledem k umístění záhonu je velmi pravděpodobné, že "vrah" je pes... Nebo zahradník? Vzala jsem si ji domů do vázy, aspoň mi bude dělat ještě chvíli radost. Škoda, že neměla čas rozkvést...
Vítám Vás na stránkách, které vznikly z potřeby sdílet radosti partyzánského zahradničení.
Ráda bych také představila pár svých nápadů na zkrášlení některých pozapomenutých míst v Holešovicích a v neposlední řadě doufám,
že se ke mně někdo přidá…
26. června 2011
21. června 2011
15. června 2011
Opět o týden později...
No teda! Ty snad rostou každý týden rychleji a rychleji. A vypadá to, že už se vyprofilovaly vůdčí typy...
8. června 2011
Rostou jako z vody!
Nestačím se divit! Jeden týden, spousta litrů vody, hodně slunka... A co to udělá! Jo a taky proběhlo první sekání trávy. A holky přežily!!! Jsou to fakt statečný partyzánky, skoro jako Hrdý Budžes :-)!
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)








